پیشنهادت ما برای شما

خدمات ما

در مسیر زیبایی همراه تو هستیم

در مسیر زیبایی همراه تو هستیم

خدمات کلینیک زیبایی آرتا

در زیر خدماتی که در کلینیک زیبایی آرتا انجام میگیرد را میتوانید مشاهده کنید.

ابدومینوپلاستی

جراحی

ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)


یکی از شایع ترین مراجعات در جراحی های زیبایی، بدشکلی های شکم است. ابدومینوپلاستی اقدامی تهاجمی جهت صاف و کشیده کردن شکم به وسیله ی خارج کردن پوست و چربی اضافی و سفت کردن عضلات جدار شکم می باشد. افراد زیر از عمل ابدومینوپلاستی سود می برند:
– کسانی که برجستگی بیش ازحد و نا متعارف شکمی دارند.
– افرادی که دارای شلی و افتادگی پوست شکم هستند.
– کسانی که چین های متعدد و ترک های فراوان در پوست شکم دارند.


رینوپلاستی

جراحی

رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)


جراحی زیبایی بینی که با عنوان رینوپلاستی شناخته می شود، یک عمل جراحی است که با هدف تغییر دائمی شکل و اندازه بینی انجام می شود. این جراحی از طریق اصلاح شکل ساختار اسکلتی بینی که از استخوان و غضروف تشکیل شده است انجام می شود. در پوست بینی تغییری به وجود نمی آید اما وقتی که ساختار های زیر پوست تغییر داده می شود. پوست بینی هم باشکل جدید آن انطباق پیدا می کند.


بلفاروپلاستی

جراحی

بلفاروپلاستی (جراحی پلک)


از نظر زیبایی شناسی، چشم ها مهم ترین بخش صورت هستند. چشم ها نشان دهنده سن فرد و منعکس کننده حالت هیجانی و خلقی وی هستند. ولی متاسفانه چشم ها و پلک ها زودتر از سایر اعضای بدن علائم پیری را نشان می دهند.
عمل جراحی پلاستیک پلک ها که اصطلاحا «بلفاروپلاستی» نامیده می شود. برای برداشتن پوست اضافی، برداشتن پف پلک ها و در مواردی اصلاح گودی آن ها طراحی شده و هدف اصلی آن جوان سازی چهره افراد است.کاشت مو

جراحی

کاشـت مو طبیـعی


کاشت مو به تکنیکی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده یا همان بانک مو، به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. دلایل زیادی برای ریزش مو وجود دارد ولی در بسیاری از مردان، دلیل ریزش مو و طاسی سر، ارثی و یا داشتن تغذیه نامناسب، استرس و فشارهای روحی به آنهاست. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود که بین ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای از دست رفته قابل کاشت و برگشت است.


لیفت با نح

جوانسازی پوست

لیفت ناحیه میانی و تحتانی صورت با نخ


لیفت با نخ می تواند آثار ناشی از افزایش سن در پوست را کاهش دهد و افتادگی پوست ناحیه چانه و گردن را کمتر کند. در این روش نخ های در ناحیه زیر درم کار گذاشته شده که به بافت پوست قلاب شده و بعد چند هفته، پوست در اطراف نخ داربست کلاژنی تشکیل داده و لیفت انجام می شود. نتیجه لیفت با نخ در دو مرحله است: کشش اولیه پوست توسط خارهای نخ که بلافاصله بعد از عمل خود را نشان می دهد. با توجه به میزان افتادگی و سنگینی و شلی پوست ماندگاری این مرحله از لیفت متغیر است. لیفت واقعی با تشکیل طناب کلاژنی نخ ها از ماه چهارم شروع به جذب می کنند ولی اطراف این نخ ها سلول های فیبروبلاست شروع به ایجاد فیبرها و طناب کلاژنی می کنند و از آویزان شدن صورت جلوگیری می کند. نتایج درمانی تقریبا ۱.۵ تا ۲ سال دوام دارد.


مینی لیفت صورت

جوانسازی پوست

مینی لیفت صورت


جراحی مینی لیفت صورت زیر شاخه ای از جراحی های پوست و پلاستیک محسوب می شود و مانند تمام روش های زیبایی برای جوان سازی پوست و از بین بردن چین و چروک ناشی از گذر زمان به کار می رود. دلایل انجام لیفت صورت عبارتند از:
– افتادگی در ناحیه‌ی میانی صورت.
– پوست آویزان در طول خط فک.
– پوستی شل و تجمعات چربی بیش از حد زیر ناحیه‌ی چانه که منجر به ایجاد غبغب زیر گلو می‌شود.
– چربی صورت که جابه‌جا شده و یا آویزان است و منجر به افتادگی بیش از اندازه ی پوست می‌شود.تزریق بوتاکس

زیبایی

تزریق بوتاکس


تزریق بوتاکس یکی از روش های بدست آوردن جوانی و زیبایی است که نسبت به بسیاری از اعمال جراحی هزینه کمتری دارد، بی خطر است و به سرعت و به راحتی در مطب پزشک انجام می شود. آنچه در مورد بوتاکس اهمیت دارد این است که ظاهر فرد بعد از تزریق، همچنان طبیعی به نظر برسد و چهره ای سرد و بی احساس نداشته باشد. بسیاری از افراد اعتقاد دارند بوتاکس توانسته خط لبخند، خط اخم و دیگر چروک‌های صورت را برطرف کند. مدت تزریق آن بین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می‌کشد و می‌توانید بعد از تزریق سریع به سر کار خود برگردید. بعد از عمل احساس ناراحتی می کنید و می خواهید منطقه تزریق را ماساژ دهید یا بمالید, اما از این کار باید اجتناب شود. پوست شما باید از درمان بهبود پیدا کند, بنابراین هر حرکت غیر ضروری در آن ناحیه می تواند نتایج ناخواسته ایجاد کند.


تزریق ژل

زیبایی

تزریق ژل


تزریق ژل روشی غیرتهاجمی و سریع برای ایجاد اصلاحات مختلف در صورت از جمله برای پرکردن گونه ها، حجیم کردن لب ها، از بین بردن خط اخم، از بین بردن خط خنده و … می باشد.
همچنین علاوه بر پرکردن صورت چین و چروک را از بین می برد و جوانی را دوباره به شما هدیه می دهد. نتایج تزریق ژل ها بلافاصله ظاهر می گردد. امروزه افرادی که بیش از دیگران به زیبایی خود اهمیت می دهند؛ تزریق ژل را در برنامه مداوم مراقبت از پوست خود قرار می دهند. به همین دلیل تزریق ژل از جمله پر کاربردترین عمل زیبایی در جهان است. به طور معمول کاندیدای مناسب تزریق ژل با توجه به هدف این روش می توانند طیف سنی گسترده ای را شامل شوند. از جوانانی که برای برچسته کردن لب ها و سایر اجزای صورت درخواست تزریق ژل دارند؛ تا افرادی که با نمایان شدن علائم پیری در امتداد خط ابرو و چشم، به فکر کاهش آثار پیری و چین و چروک با کمک تزریق ژل می افتند.


تزریق چربی

زیبایی

تزریق چربی


انتقال و تزریق چربی عملی است که در ان چربی از بخشی از بدن ، معمولا شکم، ران، باسن یا کشاله ران برداشته می شود و جهت حجیم تر و بزرگتر شدن به بخش دیگری، معمولا سینه صورت، چانه و باسن منتقل می شود. تزریق چربی در قرینه ساختن سینه ها نیز کاربرد دارد. تزریق چربی حدود ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت زمان می برد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. در ضمن برای حصول نتیجه ی بهتر با فاصله ی ۳ الی ۶ ماه باید تزریق چربی تکرار شود. در کل کاربردهای تزریق چربی را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:
– پر کردن مناطق لاغر و فرو رفته صورت مثل و زیر چشم، خط خنده و شقیقه ها.
– برجسته سازی گونه ها، چانه، باسن.
– بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه و قرینه سازی.
– جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست.
– پر کردن اسکار یا جای زخم فرو رفته و سوختگی ها.ونوس ویوا

جوانسازی پوست

جوانسازی با آر اف ونوس ویوا


استفاده از دستگاه آر اف ونوس ویوا روند پیری پوست را معکوس کرده و تولید کلاژن در پوست را افزایش می دهد و باعث جوانسازی پوست می شود. این دستگاه گرما را به عمق پوست منتقل کرده و این گرما باعث تحریک تولید کلاژن، سفت شدن پوست، از بین رفتن لکه های سطحی، بهبود اسکارها فرورفتگی های پوست و کاهش قابل ملاحظه جوشهای فعال می شود. بعضی از نتایج آشکار این روش درمانی شامل بهبود قوام پوست و صاف شدن سطح پوست و کاهش منافذ و آکنه فعال، اسکار آکنه و لکه ها می باشد. تنها عارضه این درمان قرمزی محل است که تا ۲ روز ادامه خواهد داشت. این روش درمان مناسب کسانی هست که نمی خواهند صورتشان زخم شود و با یک دوره نقاهت یک تا دو روزه به محل کار برگردند.


هایفوتراپی

جوانسازی پوست

جوانسازی با هایفوتراپی


درمان با تکنولوژی هایفو از طریق گرم کردن دقیق لایه های عمقی پوست با استفاده از امواج متمرکز اولتراسوند (سونوگرافی) صورت می گیرد. این درمان غیر تهاجمی بوده و باعث افزایش تولید کلاژن و جوانسازی پوست می شود.
پس از جلسه اول درمان پوست سفت شده و لیفت صورت خواهد گرفت. در افرادی که تمایل به عمل جراحی لیفت صورت ندارند ، یا به دلیل بیماری دیگری، بیهوشی و جراحی ممنوعیت دارد، هایفوتراپی می‌تواند به عنوان جایگزین استفاده شود. تنها پس از یک جلسه درمان اثر آن قابل مشاهده خواهد بود. دوره درمانی مناسب آن هر سال یک جلسه است و زمان انجام ۶۰ دقیقه می باشد. شخص می تواند بلافاصله پس از اتمام جلسه درمانی فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد.


یولیزر

جوانسازی پوست

درمان اسکار و آکنه با یولیزر


یولیزر ترکیبی از لیزر فرکشنال تخریبی و غیر تخریبی است که درمان پیشرفته بازسازی سطح پوست را انجام می دهد. این دستگاه تنها دستگاه لیزری است که قابلیت ترکیب نمودن همزمان امواج لیزر”سی او تو “و “اربیوم”  که دارای طول موج های متفاوت هستند را دارد. موارد استفاده دستگاه یولیزر:
– چین و چروک صورت و جوانسازی و سفت کردن پوست
– درمان اسکار آکنه و سالک و سرختگی و زخمهای تصادف
– شلی پوست و از بین رفتن حالت ارتجاعی آن
– لک های ناشی از آفتاب و منافذ باز بزرگ پوست
– استریا و ترک های پوستی


تیکسل

جوانسازی پوست

جوانسازی با تیکسل


تیکسل یکی از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی های جوانسازی و ترمیم پوست می باشد. این دستگاه از طریق انتقال گرما به زیر پوست سبب از بین رفتن بافت های مرده شده در نتیجه سبب شفافیت و جوانسازی پوست می گردد.
کاربردهای درمانی تیکسل:
– از بین بردن چین و چروک پیشانی
– درمان اسکار آکنه
– کم کردن عمق خط های لبخند
– از بین بردن چین های دکلته
– درمان چروک دور چشم
– درمان چین های دور لب
– از بین بردن چین و چروک گردن
– درمان ملاسما (لک)


سوالی دارید

اکنون با ما تماس بگیرید

درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا با هدف ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات حوزه سلامت و زیبایی و نیز به کار گیری کادر پزشکی مجرب و اعضا انجمن متخصصان پوست ، مو و زیبایی ، آماده ارائه خدمات می باشد .متخصصان این مرکز با ارائه مشاوره ، بهترین روش های درمانی را به بیماران معرفی کرده و سپس به درمان آنها اقدام می کنند


تلفن تماس مطب

تماس از ساعت ۹ صبح الی۹ شب
۰۵۱-۳۶۰۲۰۰۵۰-۵
۰۹۰۲۶۰۲۰۰۵۰-۵۲آدرس مطب

مشهد/بلوار فردوسی / حد فاصل چهارراه فرامرز عباسی و میدان استقلال / پلاک ۳۵۵دنبال کنید

فعالیت ما را

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید.کلیه حقوق برای درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا محفوظ می باشد.

پشتیبانی و بهینه سازی : استودیو اسپین

پشتیبانی آفلاین

در حال حاضر پشتیبانی آفلاین است . شما دوست عزیز پیغام خود را بگذارید با شما تماس گرفته می شود.

سلام همراه عزیز! وقت بخیر چه کمکی میتونم به شما بکنم؟

کلید اینتر را بزنید برای ارسال